وبلاگ سمساری مسعود

خرید یخچال دست دوم مناسب در سمساری مسعود

خرید یخچال دست دوم مناسب در سمساری مسعود

نکات مفید و موثر در خرید یخچال دست دوم در سمساری مسعود

همیشه خرید لوازم برقی نو به‌ویژه وسایل بزرگ مانند یخچال، لباسشویی و ماشین ظرفشویی بهترین ایده نیست بلکه خرید از سمساری مسعود در تهران مقرون به صرفه خواهد بود. ضمن این‌که مجبور به پرداخت هزینه‌ای بالا برای خرید یک مدل پیشرفته با بهترین و به‌روزترین تکنولوژی هستیم.


سمساری مسعود در برخی از موارد، خرید یخچال دست دوم راه حل مناسبی برای پس‌انداز‌کردن مقداری از هزینه‌هایی می داند که بابت دریافت آن‌ها به سختی کار کرده‌اید. البته این مهم به شرطی اتفاق می‌افتد که همانند یک خریدار دانا، هوشمندانه عمل کنید و نکات مهم خرید یک دستگاه کارکرده را بدانید. در ادامه شما را با مهم‌ترین نکات آشنا می‌کنیم.

۱. قبل از خرید یخچال دست دوم از سمساری مسعود، فضای محل قرارگیری آن را درنظر بگیرید

مکان قرارگیری یخچال دست دوم

همانطور که هنگام خرید هر وسیله جدید به فضایی که در اختیار دارید، توجه می‌کنید، در خرید یخچال کارکرده هم باید به همین روش عمل کنید تا مانع از هدر رفتن پولتان شوید.

بنابراین ابتدا طول، عرض و عمق منطقه‌ای که یخچال در آن قرار می‌گیرد را اندازه‌گیری کنید. این امر به‌ویژه هنگام خرید کالای استفاده‌ شده بسیار مهم است. چرا که معمولا نمی‌توان این نوع لوازم برقی را پس فرستاد. برای این‌که یخچال به خوبی کار کند، باید از هر طرف حداقل حدود ۲.۵ سانتی‌متر با دیوار و کابینت‌ها فاصله داشته باشد.

۲. بودجه‌تان رابرای خرید یخچال دست دوم در سمساری مسعود مشخص کنید

بودجه خرید یخچال دست دوم

یخچال و فریزرهای کارکرده بسته به تاریخ تولید، مدل، امکانات، جنس و رنگ قیمت‌گذاری می‌شوند. بنابراین بهتر است، قبل از خرید دستگاه مورد نظر ابتدا به بودجه و هزینه‌ای که توان پرداخت آن را دارید، توجه کنید. پس از آن تنها سراغ مدل‌هایی بروید که در این محدوده قیمت قرار دارند. با این کار علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن زمانتان، در انتخاب یخچال‌های مختلف گیج و سردرگم نمی‌شوید.

آخرین نوشته ها