وبلاگ سمساری مسعود

معنای جهانی سمساری(junk shop)

معنای جهانی سمساری(junk shop)

معنای جهانی سمساری از کجا آمده است؟


معنای جهانی سمساری

مغازه های تحت عنوان سمساری یک فروشگاه خرده فروشی مشابه فروشگاه های بزرگ است که عمده کالاهای دست دوم را با قیمت ارزان می فروشد. یک مغازه عتیقه فروشی با کیفیت پایین ممکن است محدود به مغازه های سمساری باشد. از خریدارانی که به فروشگاه های سمساری مراجعه می کنند غالباً به عنوان "جمع کننده" و "رامگیر" و غیره نام برده می شود.

مغازه های سمساری غالباً در نمایش های تلویزیونی واقع گرایانه مانند آمریکای جمع کننده ، جمع کننده کانادایی (معروف به کابوی های نقدی در خارج از کانادا) و طلای شهر Ghost به نمایش در می آیند.

Junkshopاز کجا آمده است؟

(گلم جونک شاپ Junkshop glam (کمتر به عنوان glam shop junk shop شناخته می شود اصطلاح ژانر موسیقی ظریف است که در اوایل سال 2000 توسط باسیست سابقBuzzcocks ، Tony Barber و باسیست Lush ، Phil King ابداع شد. Gunk Junkshopرکوردهای تقریباً فراموش شده وینیل گروههای راک گلام دهه 1970 را منتشر کرد که ضبط ناموفق آنها محدود بود ، تقریباً پخش موسیقی نداشت و بنابراین به سطل های ضبط ارزان قیمت منتقل شده و غالباً از پشته های ضبط شده ای که در مغازه های سمساری ، فروشگاه های خیریه ، فروشگاه های ثروتمند و مغفول مانده اند چشم پوشی می شود. و مانند آن با علاقه مجدد به رکوردهای وینیل ، چنین رکوردهای مبهم glam rock می توانند قیمت بالایی را در میان جمع کنندگان رکورد مشتاق و حتی خود اعضای باند به دنبال پر کردن نسخه های از دست رفته در دیسکویپ های خود داشته باشند.


آخرین نوشته ها