وبلاگ سمساری مسعود

صحبت بنیانگذار سمساری مسعود با مخاطبان

صحبت بنیانگذار سمساری مسعود با مخاطبان

بنیانگذار مجموعه مسعود یکی از جوانان پیشرو در صنعت سمساری در کشور ایران است که اولین مجموعه سمساری آنلاین را در ایران بنیانگذاری کرد تا بتواند بهترین خدمات را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن به مخاطبان خود ارائه دهد. این مجموعه در حال حاضر امکان ارائه خدمات سمساری را در تمامی مناطق تهران دارا میباشد. سمساری در غرب تهران,سمساری در شرق تهران,سمساری در شمال تهران و سمساری در جنوب تهران از مهم ترین مناطق تحت پوشش این مجموعه است. در این مقاله بنیانگذار این مجموعه صحبتی را با مخاطبین خود دارد

سلام وعرض ادب خدمت تمامی مخاطبین مجموعه سمساری مسعود و خواننده این متن.

ازخداوند مهربان ممنونم که فرصتی را فراهم کرد تا سخنی را با شما بزرگواران داشته باشم.از ابتدای روزی که قصد ایجاد مدرن ترین سمساری کشور را داشتم.دغدغه های بسیار زیادی که در این زمینه وجود داشت هروز و هرلحظه انتخاب من را برای ایجاد این مجموعه مصمم تر میکرد.

مشکلات زیادی که در زمینه خرید و فروش کالاهای دست دوم وجود داشت و افراد را دچار مشکلات زیادی میکرد.همه و همه باعث شد تا این مجموعه را با قدرت زیاد و در راستای افزایش رضایت مشتری و کاهش هزینه ها و برمبنای صداقت ایجاد کنیم.

دراین مسیر مشکلات زیادی گریبان گیر ما بود که گفتنش در اینجا فقط باعث دلخوری میشود و قصد ندارم از آنها صحبتی را داشته باشم.

اما قصد دارم از مشکلات زیادی که در خرید و فروش کالاهای دست دوم وجود داشت و سعی کردیم انها را تا جایی که میشود رفع کنیم با شما صحبت کنم.

اولین مشکل بزرگ:عدم صداقت

یکی از مشکلات بسیار مهمی که در سمساری ها وجود داشت و دارد بحث عدم اطمینان بین مشتری و خریدار است.زمانی که شما تصمیم میگیرید کالای دست دوم خود را بفروش برسانید.به سمساری برای این کار مراجعه میکنید.از آنجایی که هیچ ساز و کار مشخصی برای قیمت گذاری لوازم دست دوم شما وجود ندارد.شما نمیتوانید از قیمت هایی که برروی اجناس دست دوم شما گذاشته شده است.اطمینان حاصل کنید.از این رو سعی کردیم ساز و کاری را اجرا کنیم که شما بوسیله آن بتوانید با ارتباط با کارشناسان قیمت گذاری لوازم دست دوم در هر زمینه مشخص و تخصصی از آنها راهنمایی بگیرید و از نحوه مشخص شده قیمت ایجاد شده برای جنس دست دوم خود مطلع شوید.با این کار میتوانید با اطمینان و با خیالی راحت فروش جنس دست دوم خود را انجام دهید.

دومین مشکل:عدم دسترسی آسان به یک سمساری:

یکی دیگر از مشکلاتی که اغلب زمانی که میخواهیم لوازم دست دوم خود را بفروش برسانیم با آن رو به رو میشویم.بحث دسترسی آسان به سمساری مد نظرمان است.

ما برای حل این مشکل با شعبه سازی های مختلفی که در سراسر تهران انجام داده ایم.تقریبا این مشکل را برطرف کرده ایم و در حال حاضر شما با کمترین زمان ممکن میتوانید از خدمات سمساری مسعود بهره مند شوید.

چهار شعبه اصلی سمساری مسعود عبارت اند از:

سمساری در شرق تهران

سمساری در شمال تهران

سمساری در غرب تهران

سمساری در جنوب تهران

شما میتوانید از طریق سایت یا از طریق شماره های تماس با هرکدام از این شعبات ارتیاط برقرار کنید.

آخرین نوشته ها